VTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM Slideshow

 

 

 

 

کناره گیری استادان ؛ اخوین و خروش ، توسط خود ایشان به شدت تکذیب شد


به جای مقدمه : چندی پیش یکی از سایت های اطلاع رسانی در حوزه خوشنویسی،خبری راجع به کناره گیری استادان : عباس اخوین و کیخسرو خروش از شورای راهبردی اولین دوسالانه بین المللی خوشنویسی ایران را درج کرد.
این پایگاه مجازی براساس شنیده هایش هم اعلام کرد که این کناره گیری در اعتراض به حضور برخی از افراد بوده است و در پایان هم نتیجه گرفت که با توجه به ضعف دبیرخانه ، شائبه شکست زودهنگام دوسالانه قوت یافته است.

ضمن تقدیر از توجه دوستان ارجمند آن پایگاه به دوسالانه ، ما هم سخنی داریم که شاید شنیدنش خالی از لطف نباشد.

یکم : برای دوستان ارجمند این پایگاه که در ترویج و تبلیغ و انعکاس رویدادهای هنر خوشنویسی از هیچ تلاشی فرو گذار نمی کنند نهایت سپاس و امتنان را داریم.

دوم : پس از درج این خبر- با توجه به ماهیت و نوع تنظیم آن - کاملا می شد حدس زد که اساس این خبر بر روی آب بنا نهاده شده و کذب باشد .
اما به دلیل شائبه ای که برای برخی از هنرمندان هم وطن ایجاد شد ، مدیر اجرایی دوسالانه - جناب آقای علی آقا حسینی- با استادان: اخوین و خروش روز پنجشنبه 1/11/1388 تماس گرفتند و نتیجه آن شد که هر دوی آن بزرگواران به شدت ، نسبت به انعکاس این گونه اخبار اظهار تاسف نموده و البته خبر مذکور را هم شدیدا تکذیب کردند .
سوم : اگر ضعف دبیرخانه در نظر دوستان تا بدین حد مشهود و ملموس شده است که شائبه شکست زودهنگام در ذهن مبارکشان قوت یافته است ؛ بسم الله . مسافت تهران تا قزوین ، نه طولانی است و نه صعب العبور. به دیده منت اگر افتخار بدهید و از نزدیک شاهد تلاش عده ای باشید که برای حفظ آبروی سرزمینشان بی ادعا در حال تلاش و کوششند و آن قدر که عزیزان به شکست زودهنگام ما می اندیشند ، آن ها به پیروزی و این واژگان نمی اندیشند و تنها خود را مکلف به انجام وظیفه می دانند و بس.
شاید این طبیعت مردمانی باشد که از هوایی بهره می برند که زمانی سینه ی میرعمادها را پر و خالی می کرده است ...

چهارم : به هر حال از خدا جوییم توفیق ادب...


سپاس مند


روابط عمومی دوسالانه


 38 مهمان حاضر 

تمام حقوق مادی و معنوی این پایگاه اطلاع رسانی متعلق به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین می باشد.

Design By Seyed Hossein Yasrebi