VTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM Slideshow

 

 

 

 

جلسه شورای سیاستگذاری پنجمین دوسالانه بین المللی خوشنویسی ایران برگزار شد

پنجمین دوسالانه بین المللی خوشنویسی ایران آبان ماه امسال در ٣ بخش نستعلیق، شکسته نستعلیق و  نسخ ثلث به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین برگزار می شود.  
همچنین در پایان این جلسه استقرار دبیرخانه دائمی پنجمین دوسالانه خوشنویسی ایران به منظور افزایش تمرکز فعالیت بر برگزاری دوسالانه  و تغییراتی در چاپ کتاب برترین آثار دوسالانه خوشنویسی به تصویب شورای سیاستگذاری رسید.
برگزاری نمایشگاه از برترین تولیدات خوشنویسی جهان اسلام، نحوه انتخاب برترین های پنجمین دوسالانه و انتخاب هیئت داوران در بخش های دیگری از این جلسه بررسی شد.
نحوه داوری اساتید، اجرای خوشنویسی زنده در زمان برگزاری دوسالانه و تدوین راهکارهای تصمیم گیری برای موارد از پیش تعیین نشده از مهم ترین مباحثی است که شورای سیاستگذاری پنجمین دوسالانه بین المللی خوشنویسی در قزوین به بحث و گفت وگو درخصوص آن پرداختند.
کمبود اعتبارات، افزایش قیمت دلار و روابط سیاسی و دیپلماسی کشور از مواردی بود که در زمینه دعوت از میهمانان و داوران غیر ایرانی با حضور اساتید برجسته خوشنویسی قزوین و کشور مورد بررسی قرار گرفت.
بررسی روند دعوت از اساتید خارجی برجسته در جهان اسلام و خوشنویسی، ارائه نظرات شورای سیاستگذاری و تدوین راهکارهای استفاده از میهمانان برجسته داخلی و خارجی از مهم ترین محورهای مورد بررسی در این جلسه بود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان قزوین، شورای سیاست گذاری برگزاری پنجمین دوسالانه بین اللملی خوشنویسی ایران با دستور جلسه بررسی فراخوان و انتخاب هیئت داوران در قزوین تشکیل جلسه داد.شورای سیاستگذاری پنجمین دوسالانه بین المللی خوشنویسی ایران با دستور جلسه انتخاب هیئت داوران در قزوین تشکیل جلسه داد


 10 مهمان حاضر 

تمام حقوق مادی و معنوی این پایگاه اطلاع رسانی متعلق به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین می باشد.

Design By Seyed Hossein Yasrebi