اسامی برگزیدگان ششمین دوسالانه خوشنویسی ملی ایران بشرح زیر می باشد

در بخش نستعلیق مصطفی عابدینی از قزوین، محمدجواد شکوهی فرد از البرز و حامد فقیهی از قم به ترتیب رتبه اول تا سوم را کسب کردند، همچنین علیرضا مطلبی از مازندران، سید پیمان سادات نژاد از ایلام، علی حسینی از کردستان، ابراهیم دلاوران از خوزستان، احمد صباحی کیا از ایلام، حمید احمدی از تهران، هادی آقایی از البرز، رسول آقامیری از اصفهان و صابر میکائیلی از کردستان شایسته تقدیر شدند. 
فاطمه مقیمی از خراسان رضوی،‌شیرین کرمی از تهران در بخش بانوان و نیما حسن پور از مازندران در بخش جوانان نستعلیق نیز مورد تقدیر قرار گرفتند. 
محمود رحیمی عهد از تهران، حمید رضا خداکرمی از بوشهر و محمد اندرز از بوشهر نیز در بخش شکسته نستعلیق رتبه‌های یک تا سوم را کسب کردند. 
در بخش شکسته نستعلیق نیز مریم ذوالقدر از قزوین، حافظ رنجبر از کردستان، امیر دانش مراغی از آذربایجان شرقی، مجتبی محمد علیپور از البرز، مهدی منصوری از ایلام شایسته تقدیر شدند، همچنین در بخش بانوان شهربانو نجفی از تهران،  فاطمه کاظمی از قزوین و در بخش جوانان میثم صدری از تهران مورد تقدیر قرار گرفتند. 
در بخش ثلث نیز مجید داستانی از قم، علی احسان پور از مشهد و علی سلطانی از همدان رتبه های اول تا سوم را کسب کردند، در این بخش نیز از احمد خوانساری از قم، احسان کاظمی از تهران، رحیم خلیلی از خراسان رضوی و در بخش بانوان از طیبه رمضانی از تهران تقدیر به عمل آمد. 
مجید سعید کافی از استان سمنان و محمدنعیم جوادی از قم، سحر فرید از استان قم نیز در بخش نسخ، رتبه اول تا سوم را کسب کردند و از محمد گودرزی از قم، حمید مکانیک از خراسان رضوی، محمد بازیار از گلستان و در بخش بانوان از زهرا شیرازی پور از البرز تقدیر شد. 
در بخش نقاشی خط نیز رتبه اول تا سوم به ترتیب توسط شمس‌الدین مرادی از تهران، فاطمه حسنی از سمنان و مهدی زمانی از لیلا موسوی از تهران، هادی هنردوست از همدان و مهسا دواچی از خراسان رضوی تقدیر شد.